Заступник директора

Персонал в Львов. Руководство

 • Зарплата от:
 • Желаемый график работы:
 • Дата рождения:
 • Опыт работы:
 • Город:
 • 10 000 грн.
 • полный рабочий день
 • без опыта
 • Львов

Опыт работы

  Управління та керівництво господарсько-фінансовою діяльністю підприємства з питань матеріально-технічного забезпечення.
  Загальне керівництво та планування діяльності підприємства.
  Управління персоналом та підбір кадрів. Навчання персоналу.
  Проведення інструктажів з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки.
  Робота з контролюючими органами.

  Червень 2009 р. – грудень 2009р. Фірма ПП «Торгнафтасервіс». Директор АЗК.
  Загальне управління та організація АЗК («Formula», с. Тростянець, Миколаївського р-ну). Організація роботи магазину та кафе. Визначення асортименту товарів згідно специфікації. Контроль за залишками товарів, проведення інвентаризацій, замовлення товарів, робота з постачальниками. Підбір кадрів та навчання персоналу, проведення інструктажів. Робота з контролюючими органами.

  Вересень 2006 – жовтень 2008р.
  ЛФ ТзОВ «ТД «Континіум – Галичина»» (WOG)
  Заступник директора з операційної діяльності.
  Управління та керівництво господарсько-фінансовою діяльністю підприємства з питань матеріально-технічного забезпечення. Забезпечення технічно-правильної та безпечної експлуатації об’єктів (АЗС), технічної експлуатації технічних засобів. Планування технічного обслуговування та ремонту обладнання і проведення загальних ремонтних робіт. Організація та проведення реконструкцій та перепланувань старих АЗС. Технічний нагляд за будівництвом нових АЗС та введення їх експлуатацію. Збільшення мережі АЗС до 45 об’єктів.

  Березень 1998р.- квітень 2006р.
  Товариство з обмеженою відповідальністю „Марлін” (реалізація нафтопродуктів), директор
  Організація структури управління підприємством. Управління персоналом та підбір кадрів. Загальне керівництво та планування діяльності підприємства. Вирішення організаційних та господарських питань, щодо забезпечення нормального функціонування підприємства. Технічний нагляд за будівництвом та введенням в експлуатацію АЗС. Оформлення дозвільної технічної документації на початок робіт та отримання дозволів на розміщення об’єктів торгівлі.
  Створення та розвинення мереж АЗС з одного об’єкту в 1998р. до двадцяті об’єктів в 2003р.

  Липень 1996р.- лютий 1998р.
  Начальник АЗС, ТОВ „СОЛ – Лтд”
  Організація роботи АЗС. Вирішення технічних питань, щодо забезпечення безперебійної роботи об’єкту. Ведення бухгалтерського обліку руху нафтопродуктів. Складання звітів. Навчання персоналу. Проведення інструктажів з охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки. Будівництво АЗС в м. Дубляни.Національний університет „Львівська політехніка” ІДН на Jobs.uaрр. технологія переробки полімерів - спеціаліст, на Jobs.uaрр., хімічна технологія та інженерія – бакалавр.
  Львівський державний університет ім. І. Франка, на Jobs.uaрр., механіко – математичний факультет, НВ.Періодично проходив навчання та перевірку знань з питань охорони праці в ЗЕТЦ ДНОП.
  В 2001р. Пройшов курс вивчання комп’ютера, є навики роботи.